Sezon 2022/2023

Sezon 2022/2023

Pierwsze spotkanie sezonu.

15 października 2022r. Atomówki Juniorki rozegrały swój pierwszy mecz w ramach Młodzieżowej Ligii Hokeja Kobiet. Spotkanie z drużyną KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW na Stadionie Zimowym w Tychach zakończyło się wynikiem 32:1 dla drużyny z Janowa. Honorową bramkę dla Atomówek strzeliła Izabela Howis.

Lena Olbrych

Mecz nr 2.

31 października 2022r. Atomówki Juniorki rozegrały swój drugi mecz w ramach Młodzieżowej Ligii Hokeja Kobiet. Spotkanie z drużyną UKH BIAŁE JASTRZĘBIE odbyło się na lodowisku JASTOR i zakończyło wynikiem 10:1 dla Białych. Honorową bramkę dla Atomówek strzeliła Lena Olbrych.

Mecz nr 3

14 listopada 2022r. Atomówki Juniorki rozegrały kolejny mecz w ramach Młodzieżowej Ligii Hokeja Kobiet. Spotkanie z drużyną BS POLONIA BYTOM odbyło się na Stadionie Zimowym w Tychach. Mecz zakończył się wynikiem 15:0. Niestety tym razem nie udało się zdobyć honorowej bramki.

Mecz nr 4.

19 listopada 2022r. Atomówki po raz kolejny zagrały z drużyną KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW. Tym razem mecz odbył się na Lodowisku JANTOR w Katowicach Janowie. Spotkanie zakończyło się kolejną przegraną naszej drużyny. Honorową bramkę dla Atomówek strzeliła Aleksandra Kopala.

Mecz nr 5.

28 listopada 2022r. Atomówki Juniorki rozegrały kolejny mecz w ramach Młodzieżowej Ligii Hokeja Kobiet. Spotkanie z drużyną BS POLONIA BYTOM odbyło się na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu. Mecz zakończył się wynikiem 18:1. Honorową bramkę dla Atomówek po podaniu Julii Wierzchowiec strzeliła Julia Rakoczy.

Mecz nr 6.

3 grudnia 2022r. Atomówki Juniorki rozegrały kolejny mecz w ramach Młodzieżowej Ligii Hokeja Kobiet. Spotkanie rewanżowe z drużyną UKH BIAŁE JASTRZĘBIE odbyło się na Stadionie Zimowym w Tychach i zakończyło wynikiem 5:1 dla Białych. Honorową bramkę dla Atomówek strzeliła Julia Wierzchowiec.

Mecz nr 7.

5 lutego 2023r. Atomówki rozegrały kolejny mecz z drużyną KHNLK KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW. Spotkanie na lodowisku JANTOR w Janowie zakończyło się wynikiem 16:0 dla Kojotek.

Mecz nr 8.

11 luty 2023r. Atomówki Juniorki rozegrały kolejny mecz w ramach Młodzieżowej Ligii Hokeja Kobiet. Spotkanie z drużyną UKH BIAŁE JASTRZĘBIE odbyło się na Lodowisku Jastor i zakończyło wynikiem 3:1 dla Białych. Honorową bramkę dla Atomówek strzeliła Rita Piechaczek. Tym razem mecz zaczął się od prowadzenia młodych Atomówek.