MLHK

MLHK - Młodzieżowa Liga Hokeja Kobiet

MLHK - Atomówki

MLHK

Młodzieżowa Liga Hokeja Kobiet MLHK została powołana przez Śląski Związek Hokeja w sezonie 2021/2022. Jej głównym celem było stworzenie dziewczynkom za młodym na udział w rozgrywkach PLHK możliwości gry w profesjonalnych rozgrywkach ligowych. W sezonie 2021/2022 do projektu zgłosiły się 4 drużyny dziewcząt z roczników 2006-2010. W sezonie 2022/2023 Atomówki GKS Tychy zostały zgłoszone po raz pierwszy do Młodzieżowej Ligi Hokej Kobiet. Klub reprezentować będzie 19 zawodniczek w wieku od 10 do 15 lat, z których spora część dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hokejem. Sezon 2023/2023 to kolejny sezon rozgrywek. Młodzieżowa drużyna Atomówek wzmocniła się o kolejne 2 zawodniczki, a liga o dodatkową drużynę - z Oświęcimia. Nie możemy doczekać się tych spotkań !

Strefa kibica

PIERWSZA WSPÓLNA AKCJA I PIERWSZE WSPÓLNE ZWYCIĘSTWO!!

4 września 2022 r. odbyła się X edycja Tyskiego Półmaratonu. Imprezą towarzyszącą temu wydarzeniu był konkurs na najlepszą strefę kibica, w którym juniorki z Atomówek wzięły udział. Fantastyczny doping, bęben, trąbki, muzyka, okrzyki, szpaler z kijów hokejowych – to wszystko towarzyszyło biegaczom mijającym 4 strefę kibica!!!! Dzięki głosom uczestników półmaratonu Atomówki zdobyły I miejsce dla najlepszej strefy kibica!! Dziękujemy biegaczom za głosy, a organizatorom za piękne słowa: „ATOMÓWKI GKS TYCHY – energia przeniesiona z lodu na beton, hokejowa pasja i młoda fantazja!!!” -cytat ze strony Tyskiego Półmaratonu. Relację z tej akcji można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/tyskipolmaraton?locale=pl_PL http://www.tyskipolmaraton.pl/dziekujemy-strefom-kibica/ 

Druzyna MLHK

Sparingi

Nasze zawodniczki poza sezonem ligowym rozegrały również dwa zwycięskie sparingi z walecznymi zawodniczkami z klubu UKH Unia Oświęcim. Te mecze to świetna okazja dla obu drużyn na zdobywanie doświadczenia na lodzie i doskonalenia indywidualnych umiejętności. Podziękowania za gościnę. Następne spotkanie mamy nadzieję na naszym lodowisku.

PODZIĘKOWANIA

Specjalne podziękowania dla naszych wspaniałych sponsorów, którzy bez wahania postanowili wspierać młodzież w rozwijaniu sportowej pasji.

Dla firmy Huf naszego głównego sponsora.

Dla firmy Adviser Ubezpieczenia i Finanse – za dofinansowanie bluz meczowych.

Dla firmy Invenio  – za wsparcie finansowe.

Dla firmy DSprint  – za wsparcie finansowe.

Dla firmy Tyski Kredens – dzięki której wody nam nie brakuje.

Dla firmy KLIK-BUS – za bezpieczny i wygodny transport na mecze wyjazdowe.

Rozgrywki wspierają: